Shroud patří mezi největší a nejznámější streamery na světě. V jeho repertoáru jsou především kompetitivní střílečky a Shroudova kariéra se točila například okolo profesionálního hraní CS:GO. Není proto divu, že je streamer celkem vybíravý na herní periferie. Nyní spojuje síly se značkou Logitech. U několika periferií se objeví přímo jeho jméno.

Logitech nabídne celkem 4 své produkty v modré edici s logem Shrouda. Jde o bezdrátovou myš Pro Wireless Lightspeed, bezdrátová sluchátka Pro X Wireless Lightspeed, klávesnici Pro X s GX Red spínači a velkou podložku pod myš G840 XL.

Seznam produktů působí opravdu sympatickým dojmem. Tyto periferie od Logitechu jsou hráči opravdu oblíbené a kvalitní. Ovšem stojí zároveň pořádnou sumu.

Oproti základní verzi budou Shroudovo periferie krom loga odlišené modrou barvou. Dostupnost v českých internetových obchodech zatím není známá. Nejspíše půjde periferie objednat pouze přes oficiální stránky Logitechu. Aktuálně jsou spuštěny předobjednávky. Výrobce produkty začne odesílat v říjnu.