Výrobce SilentiumPC s polskými kořeny si v České republice na poli chlazení počítačových komponent získal slušné renomé, které nemusí končit u vzduchových CPU chladičů. Nově představuje čerstvý model All-in-one setu vodního chlazení, které je kompatibilní se všemi aktuálními procesorovými paticemi.

Tři ledňáčci

Navis RGB spadá do druhé generace vodních AiO chlazení tohoto výrobce. Nabídne měděný CPU blok kombinovaný s pumpou s udávaným výkonem 2.500 RPM a životností 50.000 hodin a nově také kompletní spektrum RGB podsvícení, které je kompatibilní s technickým řešením většiny výrobců základních desek, ale můžete jej ovládat také prostřednictvím přibaleného ovladače.

Navis

V balení největšího modelu Navis RGB 280 mm najdete dva ventilátory SilentiumPC Sigma HP RGB vytvořené speciálně pro statický tlak s rozměrem 140 mm, které budou ochlazovat 280mm hliníkový radiátor. Jejich rychlost budete moci korigovat mezi 800 - 1.800 RPM. Nabízeny jsou ale nově celkem tři modely s různou velikostí. Zvolit můžete také variantu s menším 240mm radiátorem a adekvátně zmenšeným ventilátorům stejné řady s chodem až 2.300 RPM nebo nejmenší 120mm model - opět s totožným ventilátorem.

Výrobce slibuje tichý chod, rychlou a intuitivní montáž a také spolehlivost. Podle webu SilentiumPC je ovšem poskytována pouze klasická dvouletá záruka.