O účast v Grunex Masters bojovalo celkem 114 týmů napříč devíti turnaji. Napínavé souboje v modré zóně a obléhání compoundů spějící v kýžené body do globální tabulky jsme si užívali už od března, přičemž včera byla poslední šance, kdy týmy mohly v Last Chance finále nahnat poslední body a zlepšit si své postavení v jednotlivých skupinách.

A že bylo na co koukat. Včerejší finále totiž přineslo mnoho překvapení a volnější taktiky rozohnily mezi hráči velké hádky. Například favorité FerrariBreach skončili na úplně posledním místě, Erangel jim očividně vůbec nesedl a z posledních tří map si odnesli pouhé 4 body. Naopak se dařilo borcům z Team Venture, kteří finále naprosto ovládli a odnesli si 72 bodů a krásné 5. místo v globální tabulce.

Sbírání je ale u konce a Grunex Masters už zná účastníky jednotlivých skupin, kteří budou příští tři týdny bojovat o účast v Grand Finále a prizepool v hodnotě 100 tisíc korun. Vůbec první zápas nás čeká už v pátek 16. dubna - od 15:00 si to rozdá skupina A se skupinou B. Souboje můžeš sledovat na Twitch kanále ambasadora Grunex Masters spajkka. A kdo se vůbec umístil v jaké skupině? To se dozvíš níže.

A

 1. Ztraceni
 2. Team Venture
 3. FastAsFak
 4. VIKURVI
 5. Cucurru
 6. ENTROPIQ
 7. COBRAA KAI
 8. No Name Gaming                                   

B

 1. eEriness MARVO
 2. ENTERPRISE
 3. FADEE Gaming
 4. JULDA LIDL PRO ESPORT GAMING
 5. InfactusGaming
 6. FerrariBreach
 7. Gifted.uRage
 8. RULERSSS

C

 1. Gravity PUBG
 2. do srodka
 3. Beer Fellas
 4. Necroraisers
 5. Vikingekrig Esports PUBG
 6. FULL FOCUS FAST WIN
 7. Tvoje Baba Driftuje
 8. SEPPUKA