Dvaadvacetiletý Logan Paul je s 15 miliony odběratelů na YouTube hodně známá celebrita, jenž se živí denními vlogy, jejichž sledovanost se pohybuje kolem 20 milionu zhlédnutí. Je to také první člověk, jehož kanál na YouTube přesáhnul 1 milion odběratelů. Ze svého úspěchu si koupil obrovskou vilu a ročně vydělává 14 milionů dolarů.

Logan nedávno vyrazil, společně se svými přáteli, na prohlídku lesa poblíž hory Fuji, jenž je v Japonsku znám tím, že do něj často vstupují lidé, jenž už nemají zájem se vracet zpět a ukončí tam svůj život. Proto se mu také říká "les sebevrahů". A narazili tam na oběšeného člověka. Logan se vůbec nestyděl a mrtvolu dost detailně natočil a dokonce si přihodil několik vtípků. A video umístil na svůj YouTube kanál.

Rozhodně nečekal, jakou vlnu nevole tím spustil. Pustilo se do něj i několik celebrit, jako například hvězda seriálu Breaking Bad, Aaron Paul, který jej nazval dobytkem a prohlásil, že doufá, že shnije v pekle a Sophie Turner z Game of Thrones mu vzkázala, že je idiot.

 

 

A tak Logan video z YouTube odstranil a světu se omluvil. Ale otázka je, stačí to?

 

Na jeho kanále můžete najít i omluvu ve formě videa.

I když video bylo odstraněno, tak se stále na YouTube objevuje, ale rozhodně jej zde nebudeme umisťovat. Ale můžete se podívat na reakce, jenž celá aféra způsobila, nit suchou na něm nenechal například ani PewDiePie, který je sám znám svými neustálými průsery: