Internetový obchod CZC.cz přichází s novou letní akcí zvanou Slevovice, která zlevňuje desítku produktů. Samozřejmě každý ví, že není sleva jako sleva, zvláště v našich končinách. Naštěstí se CZC opírá o srovnávací portál Heureka. My jsme vybrali 3 produkty, které hráče mohou zaujmout. Sami jsme rovněž zkontrolovali slevu na Heurece a CZC má opravdu daný produkt vždy nejlevnější.

Klávesnice Logitech G513 Carbon

Logitech má ve svém portfoliu velice kvalitní klávesnice. Model G513 Carbon patří právě mezi ně. Ve slevě je až do neděle verze s mechanickými spínači GX red. Jde o lineární spínače vyvinuté přímo v Logitechu. Krom kvalitního provedení potěší i RGB podsvícení a přibalená podložka pod zápěstí.

Cenovka za Logitech G513 Carbon klesla na sympatických 2 990 Kč.

Monitor Samsung C27R500

Pokud hledáte velký značkový monitor za rozumnou cenu, můžete sáhnout po Samsungu C27R500. Jde o 27palcový prohnutý monitor se standardním rozlišením 1920 x 1080 pixelů. VA panel se chlubí 4ms dobou odezvy a 60 hertzy. Nejde o žádný high-end kousek, ale za cenu 3 990 Kč se jedná o levný a velký monitor. Hráče může potěšit podpora FreeSync a Flicker Free.

Myš Logitech MX Master 2S

Posledním naším vybraným produktem je myš Logitech MX Master 2S. Nejedná se sice o herní myš, ale jistě se mnoha lidem, kteří pracují u PC, může hodit. Řada MX totiž patří k úplné špičce, co pohodlných pracovních myší týče. Rozhodně nebude špatná ani pro občasné nenáročné hraní. O připojení se stará Bluetooth a 2,4GHz přijímač. Výběr je na vás. Logitech MX Master 2S lze spárovat až se třemi PC a jedním kliknutím mezi nimi přepínat. Cena až do neděle spadla na 1 499 Kč.

V rámci Slevovice je zlevněno celkem 10 produktů. Vybrat jde například o televize, dron, fotoaparát, smartphony a další.