Portugalská streamerka Karii ráda sdílí svůj každodenní život, což ji dost možná zachránilo před sousedem, jenž neměl moc dobré úmysly. Jednoho letního dne Karii zanechala svoji zahradu na pár minut nehlídanou, což stačilo sousedovi, aby si bez ostychu ukradl její majetek.

Streamerka si v daný den potřebovala odběhnout do auta pro kufry. Aby s sebou nemusela nosit kameru, rozhodla se ji odložit s výhledem na zahradu a psa, než se vrátí. Odběhnutí na pár desítek vteřin ovšem nabralo nečekaný směr. V záběru se totiž objevily nohy, které Karii rozhodně nepatřily.

Podle klipu to vypadá, že neznámá osoba nechtěla streamerku potkat. Jakmile se Karii vrátila, chat upozorňoval na možnou krádež. Karii tomu ovšem nevěřila a dále vysílala. Bylo tedy jasné, že neznámý muž neukradl nic cenného.

Až při mazání záznamu si Karii všimla, že opravdu byla okradena, ačkoliv si její soused vzal pouze pití z lednice. I tak jde o velmi nevychovaný čin, který by časem mohl eskalovat. Streamování na Twitch v tomto případně zafungovalo jako bezpečnostní kamera. Zda si streamerka se sousedem promluvila, nebo mu jeho krádež odpustila, není jasné.