SPC Gear, gamingově orientovaná odnož polského výrobce SilentiumPC, uvádí na trh nová herní křesla jako revizi svých stávajících modelů SR300F. Písmeno "F" zde odkazuje na "fabric cover", tedy odolný a robustní látkový potah, který ale velmi dobře dýchá a je vhodný pro použití i v horkém prostředí.

Křeslo pro hráče od SPC Gear

Spolehnout se podle výrobce můžete i na maximální stabilitu díky kvalitní ocelové konstrukci těla židle. Zvládnout by měla statickou zátěž až 150 kg a běžně je vhodná pro osoby vážící až 120 kg.

SPC Gear herní židle herní křeslo

Pro maximální pohodlí budou křesla velmi dobře polohovatelná. Celou židli můžete zaklonit až o 18 stupňů a opěradlo si můžete nastavit dle svých potřeb v rozsahu 90 - 170 stupňů. Díky nastavitelné výšce jsou modely vhodné pro osoby vysoké 165 - 185 cm. Upravovat můžete samozřejmě i opěradla rukou. Součástí balení jsou i dva polštářky.

Nové herní židle SR300F budou k dispozici ve stylové celočerné a také sportovní červeno-černé variantě. Doporučená cena byla stanovena na 169 EUR, což je při prostém přepočtu přibližně 4.300 CZK.