Vánoce přicházejí trochu předčasně. Epic Games Store totiž nabízí zcela zdarma ke stažení vydařenou akci Dead by Daylight. Akce platí po celý týden a po jejím skončení vám titul v knihovně zůstane.

Hra Dead by Daylight vyšla v červnu 2016 a zařadila se mezi nejlepší multiplayerové hororové tituly vůbec. Až v pěti hráčích si zahrajete 4v1, kdy úkolem čtveřice je zkrátka přežít. Pátý hráč je vrahem a samozřejmě mu jde o to, aby z herní mapy neodešel nikdo po svých.

Behavior Interactive tak stvořilo zábavnou a děsivou akci, která zabaví nenáročné hráče i jedince lačnící po kompetitivním zážitku. K dispozici jsou totiž i rankedy. Nechybí hned několik různých postav i z jiných her a filmů. Do Dead by Daylight se podíval obsah z Resident Evil a třeba Silent Hill.

Normálně vás titul vyjde na 10 až 20 euro, pokud je zrovna ve slevě. Na Epicu je ale až do příštího čtvrtka zcela zdarma, tudíž neváhejte a akci využijte.


Prime nabízí Frostpunk a Need for Speed

Pokud si platíte službu Amazon Prime, máte nárok také na dvě hry, které lze odemknout v obchodech Origin a GOG. Amazon nabízí drsnou survival strategii Frostpunk, kde se v postapokalyptické zimě budete starat o kolonii přeživších. Druhou hrou jsou závody z oblíbené série Need for Speed, konkrétně jde o remasterovanou verzi dílu Hot Persuit.