Pamatujete na Nations Cup? Několik týmů se střetlo pod národními vlajkami reprezentující své domovské státy. Tak přesně odtud pochází naše inspirace! Rádi experimentujeme s novými a netradičními formáty, a proto bychom vám rádi představili SteelSeries PUBG Regional Cup. Ten jsme pro vás připravili společně s partnerem SteelSeries. Pokud v turnaji uspějete, můžete se těšit na neodolatelné ceny, které ocení každý hráč!

V rámci akce nás čeká stream na twitch.tv, který budete moci sledovat na kanále Nikolai "Mazarini" Lazarev. Chybět nebude ani divácká soutěž, kterou vylosujeme přímo na streamu.

Ve formátu Squad FPP prověří svoje schopnosti 15 týmů ze všech regionů České republiky, které doplní reprezentace Slovenska. Turnaj bude jednodenní a uskuteční se už 13.4. Půjde o první turnaj na Grunexu, který se odehraje s novým kompetitivním bodováním, tak jak ho nově znáte z velkých PUBG turnajů. Odehraje se jedno lobby formátem BO7

 

Sleduj stream na twitch.tv a vyhraj herní podložku SteelSeries QcK+!

O profesionální komentář se postarají ambasadoři PUBG turnajů, hráči a komentátoři Nikolai "Mazarini" Lazarev a Martin spajKK Beneš. Zasoutěžit si zde budeš moci o parádní herní podložku SteelSeries QcK+, stačí být aktivní na našich sociálních sítích a na streamu v den turnaje.

 

Čeká tě bitva regionů!

Pro tento turnaj neotevíráme klasickou registraci tak, jak jste zvyklí. Pokud si věříš, že zvládneš hrdě reprezentovat svůj region, není nic jednoduššího než kontaktovat jednoho z kapitánů, které už brzy představíme. Jakmile kapitáni zkompletují svoje týmy, zveřejníme všechny soupisky, kde se dozvíš, kdo sebral odvahu a jde do boje právě za tvůj region! Umístění týmů v tabulce i jednotlivé soupisky nalezneš po jejich zveřejnění i na stránce turnaje:

 

Podrobná pravidla turnaje najdete zde.

 

Co si odnesou hráči vítězných regionů?

Na vítězný tým čekají parádní herní sluchátka SteelSeries Arctis 5 s ultralehkým designem a praktickým mikrofonem doplněné o herní podložku SteelSeries QcK+ PUBG Miramar Edition.

Tým na druhém místě se může těšit na vysoce kvalitní herní myš SteelSeries Rival 310 s 1:1 Esport optickým senzorem TrueMove3. Odměněn bude také herní podložkou SteelSeries QcK+ PUBG Erangel Edition.

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!