Před nedávnem odhalila společnost SteelSeries nové headsety Arctis 1 s motivem připravované hry Cyberpunk 2077. Nyní přichází bezdrátový model pro Xbox s moderním USB-C adaptérem.

SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox je bezdrátový headset 4 v 1 zakládající se na původním modelu Arctis 1 Wireless s USB-C připojením. Nový adaptér umožňuje přepnutí pro podporu Xbox připojení, resp. dalších platforem s USB-C konektorem. Využívá ověřenou bezztrátovou 2,4GHz technologii přenosu s ultra nízkou odezvou. Lze jej připojit ke konzolím Xbox, PS4, Nintendo Switch, k počítači i zařízením s operačním systémem Android. K dispozici je také klasický 3,5mm jack konektor.

Model SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox je tedy multifunkční headsetem, který půjde připojit nejen k nadcházejícímu Xboxu Series X a aktuálnímu Xboxu One, ale i k jiným herním konzolím, počítači a Android zařízením.

Co se týče vzhledu, Arctis 1 zaujme elegantním nízkoprofilovým designem a odnímatelným mikrofonem. Hodí se tak například i na cesty. Měniče si pak model vypůjčil například z modelu Arctis 9X. 

SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox jsou již nyní k dispozici za 119,99 euro včetně DPH a dopravy na www.SteelSeries.com.