Konec roku 2022 se pomalu blíží, a to znamená jednu podstatnou událost. The Game Awards se pořádají každý rok a už dávno nejsou jen o hrách. V posledních letech se přidala i kategorie nejlepšího tvůrce obsahu. V minulých letech vyhrála například Valkyrae, Dream či Shroud, který vyhrál minulý rok. Nyní se k zástupu tvůrců připojuje i jedno jméno, které je v posledních letech čím dál hlasitější –⁠ Ludwig.

Ludwig "Ludwig" Ahgren vyhrál The Game Awards 2023 v kategorii Tvůrce obsahu. Bývalý streamer na Twitchi tak překonal tvůrce jako Karl Jacobs, QTCinderella, Nobru, a Nibellion, aby si převzal prestižní cenu, kterou mu už nikdo nesebere. Pro Ludwiga se jednalo o pěkný moment, který prý nečekal. Po získání ceny se vydal na Twitter, aby poděkoval všem svým fanouškům za to, že ho volili.

Pod tweetem mu všichni fanoušci začali gratulovat a shodli se na tom, že je správně, že vyhrál on. Ve streamerské scéně toho totiž vykonal hodně, ať už charitativním streamem v listopadu, kdy vybral 100 000 dolarů, nebo subathonem minulý rok. Jedná se zkrátka o jednoho z nejlepších tvůrců, který má obrovské zástupy fanoušků, a přestože pro něj tento rok nebyl tím nejlepším, dokázal z něj vytěžit maximum.