Před měsícem oznámil Microsoft, že se streamovací platformou Mixer již nepočítá. Streameři měli měsíc na přesun k Facebooku. Alespoň tam byl Microsoft ochotný zařídit podobné úrovně partnerství, jako na dosluhujícím Mixeru. Pokud dnes na stránky Mixeru zajdete, uvidíte především poslední streamy s odkazem na Twitch a Facebook.

Po rozkliknutí kategorií streamů ovšem může někoho čekat zajímavé překvapení. Jednou z nejvysílanějších kategorií je totiž "F*ck You".

Jde samozřejmě o projev nesouhlasu s ukončením provozu Mixeru. Microsoft zároveň s oznámením přišel relativně nečekaně a nedal uživatelům vědět dopředu, že se něco podobného chystá. Vysílající na Mixeru se to prostě dozvěděli ze sociálních sítí. Velcí streameři, jako Ninja a Shroud, již hledají stálý domov u konkurence. Menší do poslední chvíle vysílají.

Kategorie F*ck You není na Mixeru jen tak. Nese jméno po hře z roku 2004, které vytvořilo nezávislé studio Bay 12 Games. Cílem je střílet jako nevinné miminko na sprostá slova ve stylu Space Invaders.