Máme za sebou celkem kontroverzní období na Twitchi. Bazénková meta, ASMR v legínách a ban jedné z hlavních propagonistek celé této kauzy. Na Twitchi ale naleznete i dalších tvůrkyně obsahu, které vytvářejí mnohem sympatičtější obsah. Nicméně žádná z nich na Amouranth v jedné metrice nestačila.

Server streamcharts zveřejnil seznam 10 streamerek, které měly největší sledovanost za druhé čtvrtletí letošního roku. Jinými slovy, kolik hodin v součtu na tyto dívky diváci koukali. TOP 10 otevírají Hafu, 39daph a fuslie. Jejich společným znakem je streamování her. Hafu přešla z Among Us na Valorant a později zpět k Hearthstone, 39daph si užívala kostičkovaného světa Minecraftu, kdežto fuslie hraje spíše GTA 5.

Na 7. až 5 pozici nám začíná převládat trend pokecu. Pouze CaptainPuffy hraje převážně Minecraft na populárním multiplayerovém serveru od Dreama. Turecká slečna pqueen si raději povídá s diváky. Pátou Indiefoxx asi nemusíme představovat. Její účet je do dnešního dne stále zabanovaný a ani nadále nemá partnerský status.

Další velmi známé jméno. Čtvrtá Pokimane už patří ke stálicím na Twitchi. Korejka Go Eun Ah (Saddummy) si polepšila díky přechodu z lolka na pokec. Její nejlepší stream ale přišel při hraní Diabla II. Druhá IamCristini pochází ze Španělska a je členkou skupiny streamerů, ve které je například i Ibai. Nejvíce času strávila v GTA 5 na Marbella Vice RP serveru.

První místo si odnesla Amouranth. Na tu diváci koukali kombinovaně přes 12 milionů hodin. Za 3 měsíce měla Amouranth odvysíláno 1 046 hodin (43 dní v kuse). Nejvíce diváků přilákala 17. června při ASMR streamu. Za červen si také připsala jeden krátký ban.


Jak si dívky tedy podle metriky kombinovaných odsledovaných hodin vedou? Amouranth má velký náskok, nicméně streamovala téměř jednou tolik hodin, co druhá v pořadí.

V jeden moment ovšem více diváků natáhnou jiné dívky. Amouranth i Indiefoxx mají na streamu maximálně okolo 30 tisíc lidí v jeden moment. To se s jinými streamerkami nedá ani srovnávat. Například Pokimane dosahuje přes 100 tisíc diváků a rozhodně není sama.