Společnost Cooler Master oznamuje Summer Summit 2021. Online představení nových produktů v portfoliu, projektů a služeb, které zaujmou svým vzhledem i funkčností.

Summit proběhne online skrze aplikaci Gather Town určenou pro webové konference. Ta je velmi podobná službě Zoom, ale umožnuje procházet virtuální místnosti. Cooler Master věří, že se pomocí Gather Town podaří napodobit klasický veletrh, tedy technologickou show se zábavným a interaktivním obsahem.

Každý návštěvník bude moci na vytvořeném ostrově prostřednictvím vlastní 8bitové postavičky prozkoumat vše, co letní summit nabízí: interakci s produkty, setkání se zaměstnanci Cooler Masteru nebo například hledání „Easter eggs“, díky kterým může vyhrát hodnotné ceny.

Na summitu se představí čtyři nové barevné varianty počítačových skříní NR200P. Také zcela nová řada MAX s předpřipraveným chlazením a napájením.

Novinkou mezi chladiči ubde pasivní model Hyper H6/H6DT ARGB. Dále pak MasterLiquid ML240P/ML360P Flux s dvoukomorovým čerpadlem se zdokonaleným průtokem a tlakem. Dojde i na modely Mobius.

K vidění budou i nové napájecí zdroje XG Platinum, modely M1600/M2000 Platinum s výkonem až 2 000 W.

Ochuzeni nebudeme ani o periferie v podobě myší MM730, MM731 a klávesnic CK721, CK351 a CK352. Herní křeslo Cooler Master Motion 1 se rovněž ukáže. Vzniklo ve spolupráci se společností D-Box.

Monitory zastoupí nové modely Cooler Master GM27-FQS, GM27-CFX, GM32-FQ. A dojde i na specialitu v podobě Orb X - víceúčelové pracovní stanice.

Celý summit bude streamován na platformě StreamEnjin. Více informací naleznete na oficiálních stránkách.