TEAMGROUP opět rozšiřuje řady svého herního batalionu T-FORCE. Tentokrát o M.2 SSD, které využívá sběrnici PCI-Express čtvrté generace. Tleskat tak mohou především příznivci AMD, kteří sáhli po čipsetu X570 a procesorech Ryzen třetí generace.

Připomínka T-FORCE DARK Z

V tiskové zprávě TEAMGROUP zmiňuje i uvedení nových paměťových DDR4 modulů, o kterých jsme už psali. T-FORCE DARK Z jsou DDR4 paměti, které se budou dvořit hráčům na téže procesorové platformě. Výrobce zmiňuje maximální kompatibilitu se základními deskami s čipsetem X570. Moduly nabídnou velký rozsah přetaktování a hráčům na AMD platformě nabídnou skvělý výkon a bleskovou rychlost.

T-FORCE TEAMGROUP SSD DDR4

Nové herní SSD s PCIe 4th gen

Představené SSD T-FORCE CARDEA ZERO Z440 míří také mezi hráče. Klasická M.2 tyčinka nabuzená sběrnicí PCI-Express čtvrté generace dosáhne dle dostupných informací až na přenosové rychlosti 5.000/4.400 MB/s. Chybět nebude tenký chladicí modul s designovým vzorem a logem výrobce. Kapacity budou obrovské. Na výběr je varianta s 1 TB nebo dokonce 2 TB. Ceny byly stanoveny na 249 USD, resp. 499 USD podle zmíněných kapacit.

A něco pro mainstream

Nedávno TEAMGROUP představil i novinku ve svém spotřebitelském portfoliu postavenou na nové generaci 3D flash pamětí. Šlo o SSD disk TEAMGROUP MP33, který spoléhá na PCI-Express generace třetí. Jde o standardní mainstreamové SSD s rozměry 2280, které nabídne kapacitu až 1 TB. Přenosové rychlosti výrobce udává až na 1.800/1.500 MB/s.

TEAMGROUP SSD mainstream

Stejně tak se TEAMGROUP věnuje i běžným SD kartám a souběžně s tímto diskem ukázal i své Classic SD karty spadající do rychlostní kategorie UHS I. Ty budou k dispozici v kapacitách 16 – 256 GB.

TEAMGROUP paměťová karta