V dnešní době se zdá, že se nedá ničemu věřit. Instagram, Snapchat i Facebook je plný filtrů, které vás omladí, zkrášlí, dají vám jiný obličej nebo z vás dokonce udělají opačné pohlaví. A přesně na to spoléhala Qiaobiluo, která streamuje na čínské platformě DouYu. Vždy, když ukázala svou fotku, nebo krátký klip, tak se jednalo o mladou a krásnou dívku.

Nikdy ovšem na streamu neukázala obličej, raději jej nahrazovala svým výstřihem. Když její sledující dosáhli hranice 130 000, tak ji začali přemlouvat, aby ukázala obličej, že je zajímá, jak vypadá na živo. Jde vidět, že Qiaobiluo je liška ryšavá a umí si všechno dobře propočítat. Napadlo ji totiž, že by na své tajnosti mohla začít vydělávat. Navrhla, že se s ní fanoušci mohou setkat osobně, ale bude je to stát 100 000 čínských jüanů, což je v přepočtu okolo 336 000 korun.

Později se účastnila podcastu s vloggerkou jménem Qingzi, kde si přes svůj obličej umístila obrázek a prohlásila, že svůj obličej neukáže, dokud jí fanoušci nepošlou výše zmíněnou částku. A tak se diváci začali předhánět se svými peněžními dary. Ovšem nepočítala s tím, že kvůli technickému problému obrázek zakrývající její obličej zmizí. A místo mladé a krásné slečny, kterou znali lidé ze sociálních sítí, se ukázal obličej osmapadesátileté paní. Všimla si toho, až když začali diváci odcházet.

Celý incident se dostal až do čínských televizních novin. Někteří ji okamžitě odsoudili, ale jiní dali najevo pochopení, že je běžné měnit svůj vzhled na live streamech ať už pomocí make-upu nebo filtrů.

Qiaobiluo z toho všeho vyvázla nakonec celkem dobře, na kanálu ji přibylo přes půl milionu nových odběratelů, stala se nejvyhledávanějším streamerem na DouYu a fanoušci ji začali nazývat "babička". Opět streamuje a ráda by začala rapovat.