Kdo by neznal Dwayna „The Rock“ Johnsona, jako by neexistoval. Jedna z nejvýznamnějších a nejpopulárnějších tváří filmového průmyslu poslední dekády se objevila v nespočtu filmů a ve svém řádění rozhodně nepřestává – jedním z jeho nadcházejících projektů zaujme i hráče.

V rozhovoru pro Men’s Journal totiž prozradil, že pracuje také na jednom filmu inspirovaným videoherní sérií. Johnson pochopitelně nemohl být konkrétní, údajně se ale máme na co těšit. 

Nemůžu vám říct, kterou hru zpracováváme, ale tento rok se dočkáte oznámení. Na filmové plátno přeneseme jednu z největších a nejhustějších her – je to hra, kterou jsem hrál roky. Opravdu se těším, až se o tom fanoušci po celém světě dozví. Samozřejmě jí zpracováváme společně s našimi herními kamarády – zkrátka uděláme opravdu skvělej film.

Vzhledem k velmi zevrubnému popisu bychom mohli jmenovat minimálně tucet her, které by se mohly stát filmovou adaptací. Nezbývá tak nic jiného než čekat, co si pro nás Johnson opět připravil. Za zmínku stojí fakt, že nepůjde o první filmovou adaptaci hry, ve které se The Rock objeví. V roce 2005 si ještě jako spíše začínající herec zahrál v hororovém Doomu, kde se objevil v roli velitele Sarge. V roce 2018 měl premiéru film Rampage inspirovaný stejnojmennou kabinetovou herní sérií. To už Rock díky své popularitě na filmových plátnech fungoval jako spolehlivé lákadlo na diváky. Především díky čínským divákům se z Rampage stal třetí nejúspěšnější film podle videohry všech dob (po Warcraftu a Sonicovi).