Poslední čtvrtá kvalifikace CZC.cz PUBG Squad Cupu završila dlouhý boj o místa v Grand Finálovém turnaji. Pojďme se nyní společně podívat na finální tabulku a sestřih toho nejlepšího, co nám čtvrtá kvalifikace přinesla. Všechny dosavadní kvalifikace vyvrcholí už 3.11. na Grand Finálovém streamu na twitch.tv/czctv. Pokud si chceš i ty zahrát o hodnotné poukazy na CZC.cz, nezapomeň se zapojit do soutěže na konci článku.


Celková tabulka

Den se se dnem sešel a boje o místa v Grand Finále CZC.cz PUBG Squad Cupu jsou u konce. Které týmy si vybojovaly místo mezi nejlepší šestnáctkou domácí PUBG scény se dozvíš níže v tabulce.Highlighty ze čtvrtého hracího dne

Pro ty, kteří nestihli stream nebo některou z jeho částí přinášíme už tradičně sestřih těch nejlepších akcí. Čekají na tebe vyhrocené souboje, precizně hozené granáty, ale i nepovedené rotace.


 

O co se hraje?

Nejlepší týmy si odnesou tučnou finanční odměnu a hodnotné poukazy na nákup na CZC.cz:

1. místo - 10 000 Kč/tým + poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 800 Kč/hráč
2. místo - 6 000 Kč/tým + poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 800 Kč/hráč
3. místo - poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 400 Kč/hráč


 

Parádní ceny máme i pro diváky!

Pokud nemáš svůj den nebo tvůj aim není zrovna božím darem, nemusíš se bát. Jako divák máš dvě příležitosti jak vyhrát poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 400 Kč:

  1. Poukazy můžeš vyhrát tak, že budeš pozorně sledovat turnajové streamy na twitch.tv/czctv. Po turnaji zveřejníme na našem facebooku hlasování o nejlepšího hráče daného kola. Jeden z hlasujících v anketě si odnese poukaz na 400 Kč.
  2. Další dva poukazy čekají na vylosované šťastlivce, kteří správně odpoví na otázku v soutěžní anketě pod tímto článkem.

 

PUBG turnaje s Mazarinim pouze na Grunex.com!