Grunex ve spolupráci se značkou Zowie by BenQ přichystal sérii squad turnajů, ve které si nejlepších šestnáct týmů zahraje o herní monitory! V neděli 19.8. se uskutečnila již třetí kvalifikace Zowie ligy. Kdo se přidal k osmičce kvalifikovaných týmů?

Na nedělní turnaj dorazilo 107 týmu, nechyběli ani účastník z týmu MOONWOLF - Washout, který již tradičně nastoupil za tým 2hz. Doufáme, že na poslední kvalifikaci uvidíme všechny týmy, kterým se nepodařilo kvalifikovat. Začátek registrací je naplánován dnes na 20:00, turnaj naleznete na tomto odkaze.

Ze dvou lobby - Alfa a Beta - které byly komentovány oblíbenými streamery Mazarinim a Spajkkem, mohly postoupit pouze dva nejlepší týmy do finále. A které to byly?

Lobby Alfa

V lobby Alfa si první místo pojistili Inside Games již po dvou hrách, které obě dokázali vyhrát. Třetí hru přidali desaté místo a za všechny hry nastříleli 43 fragů. Druhé místo si po poslední hře a náskokem pouhých 14 bodů odnaší gUCCI gANG po osmém, sedmém a prvním místě a 27 killech.

Lobby Beta

V lobby Beta si první místo vybojoval tým 2hz s osmým, prvním a třetím místem a 30 fragy. Na druhém místě skončil tým Majestic Lions, jenž si pohlídal postup s třetím, pátým a druhým místem a 23 fragy.

Aktuální seznam týmu v grandfinále, které se odehraje 8.9. od 13:00:

sosnovka team Zagreb 360 Gaming Team Dunnwood 4 Elements
Dark Tigers Rowdy PointOne AlzaGaming
Inside Games gUCCI gANG 2hz Majestic Lions