Příběh korejské streamerky je jak z herního hororu. Kim "Kkual" So-Hyun se v jedné hře setkala s hned čtyřmi stream snipery. Ti byli rozděleni mezi oba týmy v zápase v League of Legends a oddalovali konec zápasu. K Nexusu se tak nemohl dostat žádný tým a zároveň nebylo možné se vzdát. Surrender lze provést s minimálně čtyřmi platnými hlasy.

Kim měla proti sobě ve hře dva stream snipery, kteří hráli za Evelynn a Sennu. Ve svém týmu pak měla Nasuse a Jhina. Všichni tito hráči měli stejný cíl, totiž držet streamerku jako rukojmí ve hře co nejdéle. Vzhledem k faktu, že Senna a Nasus scalují prakticky donekonečna, nebyl problém, aby se tito šampioni po delší době dokázali postavit proti přesile v podobě třech zbývajících hráčů.

Aby Kim nedostala ban, odhodlala se pokračovat v hraní a nebýt AFK. Vzhledem k nešťastným okolnostem nasbírala přes 120 smrtí. Po třech hodinách byla hra ukončena, ale drama neskončilo. Stream snipeři nahlásili Kim za griefing a ta následně dostala 14denní ban v lolku.

Streamerka napsala na podporu Riot Games, nicméně odpověď zatím nedostala. Celá událost aktuálně rezonuje na korejských diskuzních fórech i Redditu.