Myth je profesionálním streamerem a hráčem populárního titulu Fortnite. S příchodem nového roku zveřejnil na twitteru příspěvek, kde spekuloval o založení asociace profesionálních hráčů pro Fortnite. Hráči skrze takovou instituci prosazují svoje zájmy vůči vývojářům hry nebo organizátorům turnajů. Podobné asociace existují už třeba v CS:GO nebo League of Legends. 

Reaguje tak na nedávnou situaci, kdy byl do hry přidán nový předmět pouhý den před velkým turnajem a hráči tak prakticky nevěděli, co je další den ve hře čeká. Nešlo navíc o žádnou menší kosmetickou změnu, nýbrž o předmět, který zásadně mění strategii a plynutí hry - tzv. Boom Box. Ten každých pár sekund ničí všechny struktury ve své blízkosti.

Vývojáři z Epic Games se netají svým záměrem využívat esport pouze jako marketingový nástroj pro propagaci své hry. S větším patchem těsně před velkým esportovým turnajem nepřišli poprvé. Epic Games považují změny na poslední chvíli jako velkou výzvu a profesionální hráči by se údajně měli být schopní takové změně přizpůsobit.