Chystá se televizní seriál podle stejnojmenné herní série Halo. Sice jej čeká ještě pořádný kus cesty, protože natáčení bude probíhat až na tento podzim, ale obsazení je již venku. 

Cortanu nebude překvapivě hrát žádná pubertální krasavice, ale ztvární ji zralá Natascha McElhone, kterou jste mohli vidět po boku Davida Duchovneho v seriálu Californication. Také se objevila například ve filmu Ronin. Dobrá volba!

Další zveřejněnou herečkou je Shabana Azmi, která obsadí roli hlavní velitelky Office of Naval Intelligence, admirálky Margaret Parangosky, jenž je jednou ze tří nových postav, se kterými jsme se v Halo universu dosud nesetkali. Dalšími jsou Bentley Kalu, známý z filmu Avengers: Age of Ultron, jenž si zahraje kyberneticky vylepšeného supervojáka Spatana Vannaka-134, který je zástupcem samotného Master Chiefa. Taky budeme moci vidět herečku Narashu Cuzac viděnou v ještě nevysílaném seriálu Witcher, jenž si zahraje profesionálního zabijáckého kyborga Spartana Riz-028.

Mater Chiefa si vezme na starost Pavlo Schreiber, tak doufejme, že nebudeme zklamaní! Seriál by měl spatřit světlo světa v roce 2021.