Tvůrci na internetu mnohdy žijí ze spousty příjmů. Zdaleka to není pouze tvorba obsahu jako natáčení či vysílání na Twitchi. Přestože z peněžních darů a odběrů přichází velké sumy, ti největší k tomu dostávají i peníze od herních studií za ukázání jejich titulu na streamu. Ve světě se tímto nechvalně proslavili vývojáři RAID: Shadow Legends, kteří zaplatili velkému množství tvůrců. Na vývojáře Lost Ark ale asi nemají.

Pro streamera Tectone to bylo poměrně obyčejné vysílání. Členovi skupiny OTK dělali při vysílání společnost Mizkif a Emiru, rovněž známí tvůrci OTK. V jeden moment se ale na obrazovce ukázalo upozornění z jeho emailu. Nejednalo se o žádný drahý nákup, ale vyplacení peněz. Odesílatelem byla firma OTK Media, která Tectona zastřešuje, a předmětem transakce byl Lost Ark a výplata 35 000 dolarů.

Streamer ihned přepnul na druhou obrazovku a začal lehce vyvádět. Oba jeho kolegové se podivovali, jak je možné, že tak důvěrný email měl tvůrce na hlavní obrazovce a proč nemá vypnuté notifikace. Na to jednoduše odpověděl, že neví, jak se to dělá. Po incidentu se pokoušel své diváky přesvědčit, že to, co viděli, byla jen nějaká mýlka a že spolupráce proběhla v listopadu, ale on své peníze dostává až nyní.

Tectone tak za několik vysílání obdržel obrovské množství peněz, o kterém se průměrnému divákovi může jen zdát. Přestože nevíme přesný důvod, proč streamer tolik vyváděl, mohlo se jednat čistě o strach z reakce jeho fanoušků.