Letošní sváteční event ve Fortnite pojmenovaný Winterfest skončil. Jak už je v Chapter 2 zvykem, stalo se tak tiše a bez fanfáry, prostě zmizel ze hry. Jakékoliv challenge z něho, které jste nestihli splnit, už ani nesplníte a doufáme, že jste stihli otevřít všechny dárky od Crackshota. 

Epic Games opět nevydal žádné patch notes, tak se hráči pouze dohadují, co vše ze hry bylo odstraněno, protože to není tak jednoznačné. Vánoční stromky jsou pryč a obří ledové kostky už nedávají po rozbití žádný loot. Zato sněhuláci a malé chladničky s rybami ve hře zdá se zůstali, stejně jako větší stavby z ledu (iglů, hotel...).

Mnohé hráče potěší, že společně s tímto malým updatem byly ze hry odstraněny i zbylé věci týkající se Star Wars crossoveru. Tzn. konec celkem otravných světelných mečů, kterými šlo blokovat střely a obranou proti nim byl pouze přesný headshot brokovnicí na poslední chvíli. Když už mluvíme o otravnosti, tak i Strormtroopeři, kteří dokázali znepříjemnit nejeden souboj svou konstantní střelbou z Blasterů, jsou pryč.