Stejně jako ve Five Nights At Freddy’s dostanete v Not For Broadcast na starost několik obrazovek a stůl plný tlačítek. Vaším úkolem bude postarat se o plynulý chod večerních zpráv. Zní to jako hračka, ale opak je pravdou. V průběhu vysílání musíte přepínat mezi jednotlivými kamerami, aby se diváci nezačali nudit, vybírat fotky k probíraným tématům, „vypípávat“ vulgarismy a přehrávat reklamy. V osobním životě se musíte postarat o rodinu, a aby toho nebylo málo potýkat se s nově zvolenou politickou stranou. Mezi jednotlivými vysíláními vás bude text provázet životními trablemi, kterým budete muset řešit a čelit následkům.

Not For Broadcast je unikátní hra nejen svým zpracováním, ale i vtipnými situacemi. Dokážete si představit živě vysílaný rozhovor s knězem, za nímž po chvíli ze skříně vypadne sexuální otrok? Každý svůj vytvořený televizní přenos si můžete zpětně přehrát a podívat se tak na detaily příběhu, které vám možná unikly.

Hra je momentálně v předběžném přístupu, ve kterém si můžeme vyzkoušet první tři přenosy. Každá z nich je přibližně na půl hodinu. Na podzim bychom se měli dočkat dalších přenosů.