O víkendu proběhly boje v TP-LINK PUBG Squad Cupu o prizepool v hodnotě 10 000 Kč pro nejlepší dva týmy.

Od posledního českého turnaje uběhl nějaký ten pátek a tak samozřejmě proběhly změny v sestavách jednotlivých týmů. Nejvíce viditelná změna je bez pochyby v sestavě bývalého Entropiqu, kde Hawki, Redgie a Curexi drží pospolu a turnaj odehráli s Rusye za tým Burgir. Nowikk se v turnaji připojil k PiXeL1kovi, Gargimu a Knorkisovi pod jmenovku Vikurvi.

V průběhu turnaje bylo vidět, že půjde o souboj mezi týmy Vikurvi, kteří vyhráli první a třetí hru, a týmem Burgir s výhrou v druhé a páté hře. Před poslední hrou byl díky tomu bodový rozdíl mezi těmito rivaly minimální.

V poslední hře se tým Vikurvi rozhodl jednat. Hned v prvním kruhu se pokusili udělat play na Redgieho a zajistit si tak výhru celého turnaje. Současně s nimi tým ENTERPRISE zabil Hawkiho hned ve vedlejším compoundu a rozhodl se připojit také do boje s Vikurvi. ENTERPRISE s pomocí týmu Dark Tigers eliminovali celé Vikurvi a z týmu Burgir přežil jediný člen - Rusye. Vítězství týmu Burgir už tedy mohl zvrátit jen tým ENTERPRISE a to pouze za podmínky, že by nasbírali dohromady 20 killů.

To se nestalo a první místo a 6 000 Kč si odnáší tým Burgir. Na druhé příčce se umístili Vikurvi s odměnou 4 000 Kč.