Pamatujete na začátek minulého měsíce, kdy tvůrci z Turn 10 omylem předčasně odhalili mobilní odnož s podtitulem Street? Hra je počínaje dneškem oficiální a Microsoft Forza Street rovnou zdarma vydal pro Windows 10 skrze svůj obchod Microsoft Store.

Street vám nabídne sbírání legendárních vozů, a také herní styl, který má vyhovovat širokému spektru hráčů. Takže novinka přinese zábavu pro hráče, kteří hledají krátké závody na odreagování a také pro fanoušky rozsáhlé kampaně.

Vyhrávejte za závody nejrůznější legendární auta od klasických muscle vozů až po moderní či retro supersporty. Proměňte svoji garáž na trofejní sál.

Optimalizované ovládání se zaměřuje na načasování použití plynu, brzdy a turba, zatímco akční kamera sleduje vše pěkně zblízka.

Pusťte se do závodů kdykoli a kdekoli. Vyzkoušejte si krátké minutové závody, nebo se ponořte do nekonečného příběhu s několika cestami k vítězství.

Forza Street je zdarma a Microsoft slibuje, že bude do hry pravidelně přidávat nový obsah. Později dorazí také verze pro iOS a Android, ale zatím není přesný termín.