Vydavatel Focus Home Interactive bude mít silný rok 2019 a také ty následující. Ukazují na to zveřejněné plány, které mimo jiné odkrývají nové připravované hry. O spolupráci s tvůrci Vampyr už víme díky zveřejnění počtu prodaných kopií.

Dále se budete moci těšit na zbrusu novou značku od studia Deck13, což jsou autoři hardcore sci-fi RPG The Surge, které se letos dočká druhého dílu. Studio Saber Interactive, které stojí za MudRunner nebo World War Z, připravuje pro Focus Home další dvě hry.

Tvůrci z Asobo Studio již brzy přinesou lákavě vypadající a netradiční A Plague Tale: Innocence a kromě toho už pracují na dalším kousku. Passtech Games pro Focus zase vytvoří novou indie značku a Streum On Studio má chystat střílečku ze světa Warhammer (“in one of the most popular Games Workshop IPs”).

Focus Home minulý rok vydal oficiální herní adaptaci hororu Call of Cthulhu a nyní oznámil, že získal 10letou exkluzivní licenci na další hry.

V přípravě je také nová strategie ve studiu Gasket Games, vydavatel také prozradil, že v něm působí někteří veteráni z Relic. Pod křídla vydavatele nově spadá také estonské studio Limestone Games, zatím ale nevíme, co chystají.

Poslední z nových spoluprací je ta s pařížským studiem Lightbulb Crew. Pro Focus mají chystat unikátní hru, která posune možnosti taktického žánru.