Kvalifikace do Grand Finále jedné z nejoblíbenějších domácích PUBG lig jsou u konce. Díky tomu zná ZOWIE by BenQ PUBG Squad Liga šestnáctků těch nejlepších týmů, které se proti sobě postaví v boji o profesionální herní monitory a perfierie od ZOWIE by BenQ v hodnotě neskutečných 80 000 Kč!

Grand Finálovým turnajem vás už 25.5. provedou ambasadoři PUBG turnajů a zkušení komentátoři Nikolai "Mazarini" Lazarev a Martin "spajKK" Beneš


Dohromady se do čtyř kvalifikací zapojilo více jak 200 týmů a diváci tak mohli opět sledovat to nejlepší PUBG, které jen může naše scéna nabídnout. Každá kvalifikace rozhodla o čtyřech postupujících do Grand Finálové šestnáctky. Náhodě nic neponechali hned v první kvalifikaci hráči domácích klubů Inside Games, Gunrunners a Gromatic Esports doplněni o celek nesoucí název Hořčiče, který si postup zajistil rozdílem jediného bodu.
 


V druhé kvalifikaci pomohl jeden bod k postupu také týmu Trust Universe. Ten skončil ve skupině B na druhém místě za uskupením Backstab. Skupinu A naopak bez větších problémů ovládly týmy NemamVlasy a FULL FOCUS FAST WIN.
 


Třetí kvalifikace patřila také velmi dobře známým českým organizacím. Hladký postup do Grand Finále si vystříleli BDSka, eXtatus, eSuba a Vikingekrig Esports. Poslední možnou šanci mezi elitu v podobě čtvrté kvalifikace využili o týden později Dirty Contest, Team Clade, eEriness a v neposlední řadě také Revital Gaming.

 

Sleduj ZOWIE by BenQ PUBG ligu online na Twitch.tv

Na ostřílené streamerské duo se můžete těšit i tentokrát. Grand Finále vás 25.5. provedou Nikolai "Mazarini" Lazarev a Martin "spajKK" Beneš na kanále twitch.tv/spajkk.

 

Na vítěze čekají parádní ceny!

Nejlepší hráči si odnesou luxusní harwarové kousky:

  1. místo - 4× monitor XL2546 s technologií Dynamic Accuracy: Sniž zpětný ráz, udeř a miř přesně!
  2. místo - 4× klávesnice Celeritas II
  3. místo - 4× myš a podložka dle vlastního výběru

 

PUBG turnaje s Mazarinim každý víkend pouze na Grunex.com!