Ve Fortnite si hráči mohou předplatit měsíční Crew na srpen 2022 a získat exkluzivní kosmetické předměty, V-Bucks a Battle Pass. Pojďme se tedy podívat na to, co očekávat od srpnového vydání.

Předplatitelé členství Fortnite Crew si tento měsíc opravdu pošmáknou na odměnách, které je čekají. Srpnové členství s sebou přivede do hry jednoho z nejikoničtějších X-Menů vůbec. Na scénu přichází věčně nabručený a vzteklý Wolverine!

Na předplatitelé v novém Fortnite Crew čeká nový vzhled Wolverina s názvem „Wolverine Zero“. Tento nový vzhled byl také nedávno uveden v komiksech Fortnite x Marvel: Zero War, kde se Jonesy a The Imagined pokusili přesvědčit Wolverina, aby se připojil k jejich boji, a přestože zpočátku váhal, nakonec se k věci přidal.

Kromě skinu Wolverine Zero obsahuje srpnové předplatné Fortnite Crew následující položky:

  • Muramasa Blade - Back Bling
  • Muramasa Blade - Harvesting Tool
  • Best Fight You Ever Had - Loading Screen

 


Co je předplatné Fortnite Crew?

Předplatné Fortnite Crew lze zakoupit přímo v Item Shopu. Jednou ze součástí Fortnite Crew je okamžitý přístup k aktuálnímu sezónnímu Battle Passu. To znamená, že aktivní předplatitelé během kapitoly 3 Season 3 automaticky získají svůj Battle Pass. Pokud jste si jej pro první sezonu již zakoupili, pak bude na váš účet připsána jednorázová částka 950 V-Bucks.

 

Výhody Fortnite Crew:

  • Crew Pack – Exkluzivní balíček Crew Pack pro Fortnite
  • Battle Pass na celou sezónu
  • 1 000 V-Bucks každý měsíc