Tak jak bylo oznámeno, tak bude taky uděláno, Wargaming upraví technologický strom sovětského národa. Pojďme se blíže podívat na to, co by mělo být změněno.

Kompletní informace najdete na stránkách World of Tanks.

Střední tanky

Bude upravena linie kolem tanku A-44, hlavně se změní král této linie na desátém tieru. Po zvládnutí silných i slabých stránek středních tanků se zadními věžemi na úrovních VII. – IX, baví vás tyto stroje? V aktualizaci 9.22, se přesune Objekt 430 na IX. tier, kde vytvoří novou mini-linii obrněných útočných středních tanků s velkým alfa poškozením. Na X. úrovni se objeví nový tank Objekt 430U.

Объект 430У = Objekt 430U

Trio s věžemi vzadu také nakonec dostane nový stroj na X. tieru. Ten bude pokračovat ve stylu linie se silným pancířem věže a nabídne hratelnost, která bude vypadat jako přirozená cesta z tanku Objekt 430 Variant II.

ИС-М = IS-M

Využívejte jejich silné stránky, a tyto tanky jsou šikovné v podpoře útoku i v likvidaci nepřátelské obrany. Bojují jako kříženci mezi Pz.Kpfw. VII a IS-7, a tento styl hry se při postupu vzhůru úrovněmi nemění. Od 122mm děla na VIII. úrovni až po neuvěřitelné 152mm dělo, když se dostanete na Objekt 705A.

Объект 705А = Object 705A

Dle Wargamingu T-10 mezi odolné tanky IS-3 a IS-7 moc nezapadá, a proto bude nahrazený za Objekt 257. T-10 úplně neodstraní, dostane vlastní mini-linii s tankem na X. tieru, které bude přirozeným krokem z tohoto tanku. Bohužel zatím není úplně jasné co to bude za tank, nicméně se na něm pracuje.

Alternativní linie stíhačů tanků

Vyjádření WG: Této skupině stíhačů tanků jsme se snažili vrátit význam již poměrně dlouhou dobu. Prostá úprava parametrů vozidel v aktualizaci 9.20 nás však nikam neposunula. Plně jsme si tento problém uvědomili a navrhli jsme nové řešení, kterým je přepracování linie do podoby útočných stíhačů tanků na střední až krátkou vzdálenost.

Объект 268 Вариант 4 = Object 268 Variant 4

Během společného testu aktualizace 9.22 bude WG pozorně sledovat jak si tyto stroje počínají, sbírat statistiky a reakce hráčů. Až potom se uvidí, jestli vše bude tak jak WG plánuje.

Důležité informace v obrazech