Portál WoT náhodně sdílel obsah aktu V, jehož zveřejnění bylo odloženo na „nedefinované datum“. Příspěvek však byl rychle odstraněn.

Zde je, co můžete očekávat:

Svazky představující legendární vozidla a jedinečné 2D styly *. Pro každý čin nabídneme jinou sadu legendárních vozidel, z nichž každé bude mít jedinečný osobní vzhled. Akt V  představí Lorraine 40, T78. Kromě personalizovaného vzhledu každého tanku budou tyto soupravy zahrnovat další jedinečné vícesezdní styly založené na kusech minimapy World of Tanks odkazující na jednotlivé činy.

"Blindage de kaktus"

„Chasseur de Carton”

Kromě toho byly některé informace přeloženy z francouzštiny do polštiny, poté do češtiny. Záchrana přišla z Google translatoru:

Nechte se vtáhnout do křivek časoprostoru!

U každého činu zahajujeme speciální akci Time Warp. To jsou pohlcující a překvapivé atrakce pro obrněnou komunitu, které značí důležité momenty v historii World of Tanks. Nechte se unést vzpomínkami a cestujte zpět do časných dnů naší hry!

Časová deformace bude aktivní pouze během aktivních fází. Act V: New Horizons zahrnuje speciální dárek k narozeninám. Od 12.září do 12. října se musíte přihlásit do World of Tanks, abyste našli gratulační zprávu spolu s dříve nedosažitelnými herními statistikami od začátku vaší kariéry. Ve své garáži najdete také 7 jedinečných vozidel, šest z nich bylo rozdáno na předchozích výročí.

Během aktu V, od 17. srpna v 06:00 UTC do 12. října v 06:00 UTC, budete mít možnost získat svůj osmý tank A46. Chcete-li si to, hrát v náhodných bitvách a dokončit speciální mise na palubě jednoho ze sedmi nabízených prémiových vozidel.