World of Tanks Update 1.17 Public Test poskytne hráčům příležitost otestovat důležité změny:

  • Průzkumná mise na nových a přeformátovaných mapách
  • Důkladně přepracované bojové zálohy v pevnosti
  • Nová mapa, tři nové tanky a zcela přepracovaná ekonomika v režimu Steel Hunter.
  • Zúčastněte se zkoušek a úspěšného lovu!

Jsme připraveni vám představit novou iteraci změn Veřejného testu!

Připojte se a vyzkoušejte dlouho očekávaný režim Steel Hunter s novou mapou, třemi novými vozidly a mnoha významnými změnami. Upravujeme také bojové zálohy v bitvách opevnění, abychom vám poskytli více taktických možností.

A co víc, po spuštění World of Tanks Update 1.17 bude také vítána nová sezóna režimu Recon Mission. Začne v červnu a bude k dispozici pro počáteční testování během druhého společného testu aktualizace 1.17. Podrobnosti vám řekneme později, takže zůstaňte naladěni!

Steel Hunter: Přichází nová sezóna!
Náš režim Battle Royale se vrací do World of Tanks! Steel Hunter 2022 prošel od svého prvního uvedení do hry řadou komplexních změn a nyní přinese ještě více vzrušení. Zde je to, co můžete očekávat:

Nová epická mapa. Kromě dvou existujících map — Oblast 404 a Arzagir 4.04 — přidali další působivou lokaci nazvanou Firnulfir. Svým vzhledem odkazuje k drsné skandinávské krajině a bude pozadím pro vaši cestu zasněženou a tajemnou tundrou. Zde se odehrají bitvy mezi malými osadami a malebnými mrazivými nádržemi. Nebude to však nejlepší místo k vychutnání výhledů, protože o přežití budete muset bojovat až do poslední chvíle!
Tři nová vozidla. Letos se do lovu zapojí tři zbrusu nová vozidla s jedinečnými schopnostmi.