Seznamte se s nejnovějšími prvky personalizace, jedinečné styly, samolepky, emblémy a nápisy. Prvky personalizace jsme již zmínili v dřívějším příspěvku. Oslava 10. výročí World of Tanks je v plném proudu! Act II je tady a přináší s sebou novou sadu misí! Dokončete speciální mise, vydělejte si jubilejní mince a vyměňujte je za prvky personalizace: styly, samolepky, emblémy a nápisy.

Chybí vám jubilejní mince? Nebojte se o dodávku, budou převedeny na další úkony a seznam cen neustále roste.

Všechny prvky personalizace zakoupené během oslav 10. výročí World of Tanks pro jubilejní mince zůstanou na vašem účtu i po skončení akce.

Samolepky

  • Samolepky jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak ozdobit vozidlo, ale také svítit na bojišti. Použijte výročí samolepek z Jubilejního obchodu, aby vám připomněly další tanky těchto obzvláště příjemných srdečných příležitostí.

Nabíjení HE

  • Byl jsem uprostřed silnice a viděl, jak se ke mně řítí 70 tun oceli rychlostí 60 km / h. Probudil jsem se ve studeném potu. Byl to jen sen, že?

Oslabení samohybných děl

  • Nedávno daly artilerie velitelům pěkně zabrat. Jeden výstřel stačil ke snížení 100% bodů životnosti vozidla, což způsobilo vztek nešťastných hráčů, přežití na klávesnicích, křeslech a dalších prvcích interiérového designu. Krátce nato byly artilerije oslabeny.

Formální brnění

  • Teoreticky se hráči v Bat.-Châtillon 25 t mohou spolehnout na jeho brnění. V praxi hráči ve FV4005 Stage II dokazují, že francouzské brnění je jen iluze.

KV separace

  • Kdysi dávno, technologický strom měl tank Tier V KV, který vedl k tankům KV-1 a KV-2. To však vyžadovalo příliš mnoho modulů, proto v aktualizaci 0.7.3 rozdělili tank na dva.

Dragon Ridge (reprodukce)

  • Reprodukce nejkontroverznější, ale stále oblíbené mapy. Odebráno ze hry.

Výše uvedené nálepky nejsou historické a lze je použít pouze u prémiových vozidel úrovně VIII a všech vozidel úrovně X. Cena: 20 jubilejních mincí.

Vylepšení zůstatku

  • Popis tohoto štítku je nevyvážený a je třeba jej vylepšit.


 

Hustone, měli jsme ... problém?

  • AMX ELC bis letí na obloze ... Ale mělo by to tak být.

Všestrannost

  • Takto vypadá velitel, když jsou všichni členové posádky sraženi.

Gitgud Kannot

  • Používání této nálepky na vozidle vás automaticky zbaví veškeré odpovědnosti za akce v bitvě (nebo ne ...).

Výše uvedené nálepky nejsou historické a lze je použít pouze u prémiových vozidel úrovně VIII a všech vozidel úrovně X. Cena: 20 jubilejních mincí.
 

Emblémy

Perfektní volba pro každého, kdo by chtěl nahradit standardní označení něčím jedinečným a výraznějším. Podívejte se na jubilejní obchod.

Je v plamenech!


Jako na kanálu Discovery


První bitva na setkání


První útok


První bitva tankových společností

Výše uvedené nálepky nejsou historické a lze je použít na nádrže jakékoli úrovně. Cena: 10 jubilejních mincí.

Titulky

Chtěli byste poslat zprávu soupeři, ale nemůžete to udělat bez obecného chatu? Žádný problém. Použijte titulky! Máme velký výběr v různých verzích.

Byli jste detekováni!

Naděje v generátoru náhodných čísel

Viděl jsem bílého tygra ...

Výše uvedené nálepky nejsou historické a lze je použít na nádrže jakékoli úrovně. Cena: 10 jubilejních mincí.

Maskování

Jako dezert jsme nechali ty nejpůsobivější a nejpůsobivější prvky personalizace, nové 2D styly pro vaše oblíbená vozidla. Act II vás okouzlí nostalgickým stylem, hvězdným potěšením a něčím, co vzbudí vaši chuť k jídlu pro více. Který styl si vyberete?

IS-6 a styl starého muže

T26E4 SuperPershing a styl General America


TOG II * a Hot TOG styl

Výše uvedené styly nejsou historické a mohou být použity pouze u určitých vozidel. Cena: 100 jubilejních mincí.

A konečně, jedinečný styl Act II lze použít na jakékoli vozidlo, smysl pro orientaci Mk. II. Tento styl vám diskrétně připomíná potřebu podívat se na mapu, protože taktická situace se mění z minuty na minutu.

Díky tomuto stylu budete mít pro každý typ mapy speciální kamufláž. Na letních mapách je kamufláž založena na minimapě mapy, která v současné době není součástí hry. Na pouštních mapách kamufláž používá vzor založený na staré mini mapě jižního pobřeží. Vzor z minimapu Siewierogorsk bude použit na zimních mapách.

Tento styl není historický a lze jej použít na tanky jakékoli úrovně. Cena: 150 jubilejních mincí.
Nezapomeňte, že všechny prvky personalizace vzhledu budou v Jubilejním obchodě k dispozici až do samého konce oslav 10. výročí.