AMX 30 B je připraven ke vstupu na bojiště. Tento skvělý francouzský střední tank je nyní k dispozici v obchodě. Je celkem smutné, že takové kvalitní tanky, které jsou momentálně kapku přehlíženy v PC verzi, se na mobilní zařízení dostávají pouze jako prémiová vozidla, které je potřeba zaplatit.

V obchodě bude tento stroj k dispozici až do 19. dubna, navíc existuje šance, že jej dostanete i ze speciálních kontejnerů! Tyto možnosti chybí v PC verzi, nicméně u mobilních her je celkem běžné, že můžete otevírat různé baličky, v tomto případě kontejnery, a získávat tak speciální odměny.

Jaký je AMX 30 B jako tank?

Bez skromnosti - skvělý! Od prvních vteřin boje je schopen AMX 30 B svou pohyblivostí a obratností zaujmout výhodné bojové postavení. K tomu mu dopomáhá i vynikající deprese děla, které má také slušné parametry. Musíte brát v potaz, že se jedná o francouzské dělo, které nepatří mezi nejpřesnější, ale jinak vyniká slušným alfa poškozením a dá se s ním střílet i na větší vzdálenosti, nebo systémem "peek and boom", vykouknout a vystřelit zpoza vrcholku kopce.

Vlastnosti tanku AMX 30 B

Další obrázky tanku AMX 30 B