Stejně jako u každé aktualizace i nyní vám přinášíme recenzi nově přidaných vozidel. V tomto článku se podíváme na německý tank Kampfpanzer 50t. Tento tank bude letošním oceněním za úspěchy v hodnocených bitvách. Níže najdete několik HD fotografií a charakteristik vozidla.

Tank Kampfpanzer 50 t vypadá opravdu skvěle, asi jeho největší slabinou je status speciálního vozidla. Kampfpanzer 50 t se objeví na devátém tieru jako speciální vozidlo, což znamená, že na něj budete moci nasadit jakoukoli německou posádku pro střední tanky bez postihu. Tato posádka se bude během bitev daleko lépe učit, neboli dostane bonusy ke zkušenostem posádek za odehrané bitvy. 

Bohužel ale nemá tento speciální tank bonusy k výdělkům za odehrané bitvy, takže si úplně nejsem jistý, jak moc bude oblíbený. Jezdit totiž tank na devátém tieru jen kvůli expení posádek není moc efektivní. Daleko lepší cestou je použít nějaký prémiový tank, pomocí kterého dostanete jak zkušenosti, tak i bonusové výdělky. 

I tak po získání tohoto tanku budete mít na nějakou dobu zábavu. Vypadá rozhodně zajímavě a akčně, tím pádem s ním sranda bude, i když má poměrně nízké alfa poškození, dokáže velice rychle zamířit, a tak i střílet bez plného doměření. Bude jen na vás, jak se tohoto tanku zhostíte.

Vlastnosti tanku Kampfpanzer 50 t

Ikona tanku Kampfpanzer 50 t

HD Fotky tanku Kampfpanzer 50 t z bitevního pole