Podívejte se na několik nových obrázků nového československého tanku TVP T 27. Tento stroj se objevil mezi soubory nové aktualizace 1.5 a potěší všechny fanoušky oblíbených TVP z vývojového stromu československých tanků.

TVP T 27 bude vynikat svou pohyblivostí, depresí děla a hlavně zásobníkem podobným tomu, které mají československé tanky na nejvyšších tierech.

Pokud jde o hratelnost, je velmi podobá tankům z vrcholu linie tohoto národa. Složení posádky vypadá stejně jako u nejvyššího tieru. Zásobník TVP T 27 obsahuje 3 střely a na plné nabití potřebuje celého zásobníku potřebuje 20 sekund.

Čas mezi jednotlivými střelami je 1,8 sekund. Rozptyl přesnosti děla na 100 metrech je 0,38m, což je důvod, proč je tento tank účinný hlavně na krátkých a středních vzdálenostech. Tento stroj je vyzbrojen kanonem o kalibru 88 milimetrů s alfou 240 bodů. Silnou stránkou tohoto tanku je jeho pohyblivost a deprese děla. Mezi jeho slabosti patří jeho velikost a slabý pancíř, jako tomu je u ostatních československých tanků.

Fotky tanku Škoda T 27

Vlastnosti tanku Škoda T 27