Wargaming přináší novou aktualizaci s číslem 1.6.1. Tato aktualizace se objeví ve hře již zítra. A pokud byste si chtěli stáhnout instalační soubory již nyní, poradíme vám, jak na to. 

Servery World of Tanks budou vypnuty 9 října od 02:30 do 09:00.

Pokud chcete být jedni z prvních hráčů, kteří tuto aktualizaci vyzkouší, můžete si již nyní předběžně stáhnout instalační soubory této aktualizace. Tato aktualizace zabere v HD klientovi 551.4 MB, nebo 445,7 MB v SD klientovi.

Pokud potřebujete poradit, jak aktualizaci stáhnout, koukněte na tuto speciální stránku, která obsahuje veškeré potřebné informace k předběžnému stažení!

Možná si říkáte, že toho v aktualizaci tentokrát moc není. To je tak kvůli tomu, že je na obzoru spousta chystaných eventů.

  • Například Halloween, kde budete bojovat s čirým zlem.
  • Přijdou taky hodnocené bitvy s odměnami, například německým středním tankem IX. úrovně Kampfpanzer 50 t
  • Dorazí taky devátá a desátá epizoda Frontové linie (desátá je závěrečná)
  • Nová iterace serveru Sandbox s přepracovanými HE střelami pro běžné tanky

Do hry přibudou nové historické 2D styly

Dvě nové sady úpravy vzhledu, které obsahují plně historické 2D styly přibyly ve hře. První sada přinese 11 nových stylů, jeden pro každý národ, a lze ji využít na jakákoliv vozidla a pro všechny typy map.

Druhá sada obsahuje „Ranger“, což je pozoruhodný volitelný vzhled, který lze použít pro všechny národy a typy vozidel. 

Mnohonárodní vozidla

Aktualizace 1.6.1 přinese první vozidlo s možností změny své národnosti, bude se jednat o střední tank VI. úrovně T-34-85 Rudy. Přijíždí ve dvou verzích, polské a sovětské. Můžete mezi nimi plynule přepínat ve své garáži tolikrát, kolikrát jen budete chtít.