Během mistrovství Evropy před dvěma lety jsme se ve hře mohli bavit fotbalovým režimem, nyní se tento režim vrací opět v plné síle. K dispozici nám budou zajímavé odměny, medaile a hlavně spousta zábavy.

Fotbalový režim odstartuje 14. června od 07:00 a bude spuštěný, až do 29. července.

Základní pravidla

Stejně jako před dvěma lety bude režim ve formátu 3 proti 3, přičemž se budou využívat pouze speciální mapy a tanky (více o tom později). Vítěz bude vyhlášen po 7 minutách hraní, nebo pokud tým dá 3 góly. Podle toho, k čemu dojde dříve.

Ne tak rychle k remíze

V případě remízy se bude hrát verze „zlatého gólu“, která přidá navíc čtyři  minuty, během nichž může vyhrát každý z týmů. Pokud nebude během dodatečných minut vstřelen žádný gól, stane se vítězem první tým, který bude mít 100 bodů za držení na nepřátelské polovině hřiště.

Vraťte se na pozici

Po každém gólu bude následovat výkop, což nebylo v předchozí iteraci k vidění. Ať už tedy máte dostatek šťěstí, abyste zaskórovali, nebo jste právě minuli důležitý odkop, tak po každém gólu oba týmy začínají za vyrovnaných podmínek, neboť probíhá výkop.

Poznejte svou roli

Společně s dalšími přídavky do letošního režimu je největší změnou zavedení tanků pro konkrétní role. Tanky pro každou roli mají speciální schopnost, takže můžete skutečně naplno využít jejich silné stránky, a navíc budou mít tyto tanky oproti svým protějškům v technologickém stromě jiné statistiky.

Tentokrát budou k dispozici tři sportovní tanky, které budou mít ve hře svou roli. E 100 Sport, to bude obránce, nebo spíše brankář, vyniká velikostí a silou. T-62 Sport je definovaný jako záložních. Rychlost, palebná síla a cílevědomost. Nakonec AMX 13 105, rychlý a obratný univerzál, který by měl pokrýt celé hřiště. Takže hurá na fotbal!!