Titul World of Tanks podporuje multiplatformní a mezigenerační hratelnost! World of Tanks Konzole oznamuje, že populární hra je k dispozici na PlayStation 5 a Xbox Series X / S.

Titul potěší oči tankistů novou generací nativního rozlišení 4K, rychlostí 60 snímků za sekundu, rychlejšími časy načítání a ještě přesnějším ovládáním. Byl stažen více než 20 000 000 krát na konzole PlayStation 4 a Xbox One a nyní se i hráči PlayStation 5 a Xbox Series X a S připojí k zábavě s multiplatformní a mezigenerační hrou World of Tanks.

To znamená, že tankisté mohou pokračovat ve hře na nových zařízeních Sony a Microsoft nebo zůstat u těch současných. Nic nestojí v cestě střídavému hraní na obou generacích. Veškerý dosažený pokrok je k dispozici bez ohledu na to, jakou platformu si vyberete.

Kreativní ředitel TJ Wagner říká:

„Jsem neuvěřitelně hrdý na to, že jsme jednou z prvních herních služeb, které oznamují zpětnou kompatibilitu na příští generaci konzolí. Díky úspěchu, kterého jsme dosáhli za posledních šest a půl roku, máme v naší hře přes 20 000 000 hráčů a jsem rád, že World of Tanks je nyní k dispozici na nejsilnějších konzolách, jaké kdy byly. “