Několik fotografií stylingové sady „11v11“ přidané v aktualizaci 1.18.1. Styl zpracovaný jako nehistorický prvek exteriéru, oceněný na 1 750 goldů.

  • Může být použit na vozidlech jakékoli národnosti a úrovně.

Celoroční styl věnovaný fotbalovým fanouškům.

Není jisté, kdy se fotbal poprvé objevil, ale míčové hry byly populární po celém světě po tisíce let. Ve 2. století před naším letopočtem se Cuju hrálo ve starověké Číně, která – podle zástupce FIFA – mohla být nejstarším předchůdcem moderního fotbalu. V Japonsku se hrála podobná hra s názvem Kemari. Zápasy této hry můžete dnes sledovat v šintoistických svatyních během festivalů. V Severní Americe se fotbalový předek jmenoval Pasuckuakohowog a hrál se na plážích. Hřiště bylo 15x delší než to moderní, branka byla široká půl míle a mohlo se jí zúčastnit až 1000 hráčů najednou.

Ve 14. století se v Itálii objevilo Calcio, což byla raná forma moderního fotbalu. Hra měla ekvivalenty krajních obránců a útočníků a také rozhodčích. Existuje také teorie, že Italové přivezli Calcio na Britské ostrovy. V 19. století začala hra nabývat známých tvarů a Británie byla nazývána kolébkou moderního fotbalu, protože tam vznikl název a pravidla slavné hry.