Tento rozhovor pochází z videa vyslaného na osobním kanálu Youtube Murazoru, takže to není nic oficiálního z WG, ale i tak zde můžeme najít některé důležité informace.

Je Murazor schopen sám o sobě ovlivnit nebo změnit hru?

Lidé mylně předpokládají, že jsem vedoucím oddělení pro vyvážení hry. A ačkoli jsem měl svou roli při úpravách některých důležitých bodů v technologických stromech a má práce měla přímý dopad na některé aspekty hry, nejsem zodpovědný za globální změny v samotné hře. To dělá Slava Makarov.

Co je za některými změnami? Například proč japonské těžké tanky obdržely houfnice s vysokými kalibry?

Japonské těžké tanky nebyly před touto změnou příliš úspěšné a hlavním důvodem bylo povzbudit hráče k tomu, aby je hráli a aby jim byla poskytnuta určitá jedinečnost. Rozhodli jsme se pro tento typ zbraní v souvislosti s japonským námořnictvem. Mnoho lidí označilo tyto změny za špatné a nemnoho hráčů chce mít tyto tanky jako protivníky, ale věřím, že jediná věc, která je na nich tak silná, je to, že na některých místech jsou pancéřované. Moje zkušenost s těmito tanky je taková, že jsou schopny vystřelit jen jednou, než jsou zničeni nepřáteli. Jejich nejčastější smrt je způsobena středním tankem blížícím se k boční straně, protože tyto tanky nejlépe nevedou v boji tváří v tvář.

Budou tanky s preferenčním MM změněny?

Zde musím důrazně zdůraznit, že nemám vliv, pokud jde o konečná rozhodnutí týkající se změn v těchto tancích. Osobně se obávám, že omezený MM musí být odstraněn ze všech tanků. Taková E-25 nepotřebuje změny, na druhou stranu KV-5 potřebuje více pancíře aby lépe fungovala, pokud by měla bojovat proti tier X tankům. Oba tyto tanky mají omezený MM, ale každý vyžaduje jiný typ balancování. Samozřejmě, změny ve statistice vozidel jsou samozřejmě snadno implementovatelné, ale tyto změny mají také právní aspekt. Nejlepší je požádat o to Slavyho.

Co přesně děláš ve WG?

Co dělám? To je zajímavá otázka, stojí za zmínku, že název mých pozic a toho co dělám ve WG nemusí jít nutně ruku v ruce. Odpovídám na otázky a dělám drobná rozhodnutí. Možná budu v budoucnu oblivňovat hru daleko více.

Jak se představil Object 268 v. 4?

Moje jediné spojení s tímto tankem je jeho vzhled. Měl jsem za úkol nalézt potenciální náhradu a rozhodl jsem se, že toto vozidlo vypadá, že půjde jednoduše vyvážit, a mimochodem vypadá dobře. Neměl jsem nic společného s jeho vybalancováním. Hrál jsem ho a osobně netvrdím, že jde o OP tank, spíše je to neobvykl tank. Pokud se podíváme na statistiku WR, můžeme říci, že je to kvalitní vozidlo, jak víte pravděpodobně se po supertestech změní. Jeho styl hraní se sice nezmění, ale hlavní vlastnosti tohoto vozidla se zhorší. Nerozumím tomu, proč plakat a skřípat zuby ve spojení s tímto tankem. Dobrý čelní pancíř, ale snadno prostřelitelný z boční strany. Žádné vozidlo nemá problém a ve hře není mnoho map, které nabízí tunelové hry. (koridory)

Změnily se vaše názory od doby co pracujete ve WG?

Ano, protože vidím, jak to funguje zevnitř. Ačkoli to není to, že si myslím, že hra je dokonalá nebo tak něco. Věřím, že se stává lepší hrou. Mnoho lidí říká opak, ale mi se zdá, že je lepší než byla, zejména po zavedení verze 1.0 se hra hodně proměnila. Některé mapy nejsou nejvhodnější, to vítejte i v reálném světě, kde nic není dokonalé.

Kdybys mohl změnit jednu věc ve hře, která by to byla?

Kdybych se musel rozhodnout, upravil bych Tygra II. E-100 má dobrý pancíř, E-75 taky, aůe Tiger II je hromada šrotu. Nesplňuje svou roli těžkého tanku. Jeho pancíř je historický, a změny by mohly být zajímavou výzvou.

Závěrem dodávám, že až na pár výjimek jsou tanky 8, 9 a 10 tierů konkurenceschopné ale jsou zde i tanky, které jsou dost špatné. Mnoho lidí se zeptá na WZ-111 5A a Super Conqueror. WZ je velmi dobrý tank v rukou dobrého hráče, ale je jednodušší k prostřelení pancíře než IS-7. Super Conqueror, i když je podvozek neuskutečnitelný, brzy ale zjistíte, že boky a podní plát jsou velké slabiny tohoto tanku. Stejné u tanku FV 4005, ten je zase velmi citlivý na požáry. Vyvažování tak obrovské hry je nesmírně obtížné. Je to jako snažit se udělat něco nemožného, ​​ačkoli to můžeme zkusit. Totéž platí pro prémiovou munici. Kdybychom ji odstranili ze hry, zvedla by se vlna nevole a pláče. Pro takovou velkou společnosti je takový krok velice nebezpečný. Výsledkem toho je, že globální změny zpravidla trvají déle.