Wargaming vypustil na supertest server Object 752, sovětský těžký tank úrovně IX. Rychlá věž a dělo se zásobníkem (zcela neobvyklá kombinace SSSR tanků) jsou charakteristickými znaky tohoto vozidla. Zásobník patří k nejrychlejším: Tři náboje, 2,75 s mezi výstřely a 21,8 s pro doplňování celého zásobníku. Dalšími statistikami jsou rozptyl na hodnotě 0,4 na 100 metrů a zaměřovací doba 3 s. Základní AP granáty mohou proniknout do pancíře 256 mm, zatímco munice APCR zvládne i 318 mm. Poškození na jeden výstřel je 440 bodů a dohled bude 380 metrů.
 
Pro obranu tohoto těžkého tanku je typický silný pancíř. Ochrana Objektu 752 je až 330 mm v přední části věže a 180 mm brnění v přední části korby. Je však třeba poznamenat, že za pancéřovou deskou věže je jemná oscilační část, takže je lepší udržet protivníka ve střední vzdálenosti. Stejně by tento stroj neměl mít problém s poměrem výkonu k hmotnosti 17,4 km / h a maximální rychlostí 50 km / h. Deprese děla (-8 stupňů) vám umožní využít terén ve svůj prospěch.
 
Objekt 752 kombinuje agresivitu SSSR s francouzskou opatrností. Dynamika mu umožňuje zaujmout lepší postavení a palebná síla mu v krátké době pomůže způsobit velké škody. Velitel tanku však musí předem přemýšlet o místě, kde bude čekat na opětovné nabití (při zachování slabých míst). Klíčem k efektivnímu hraní tohoto tanku je rychlá reakce na změny taktické situace a maximalizace výhod vozidla.