Několik stylových fotografií pro československé ShPTK-TVP 100. Tento 3D styl je zpracován jako historický prvek exteriéru, oceněný na 3000 goldů.

  • Vhodné pro vozidla: ShPTK-TVP 100.

„Dnes večer Martine vystupuje poprvé. Je velmi rozrušená. Pamatuji si, jak tvrdě pracovala, aby tu roli získala! Všechny ty nekonečné noční zkoušky, učení se role – kolik ji to stálo F6! Jak moc mě to tehdy naštvalo. Zdálo se mi, že mi její soprán vrtá díru do hlavy... A jak mi to teď chybí. Je mi tak líto, má drahá, že dnes nemohu být na premiéře, že uvidíš mé prázdné místo v hledišti. Ale doufám, že to pochopíš, je to moje povinnost. Dokonce jsem po této vaší dlouho očekávané roli pojmenoval své vozidlo. Vím, že jsi teď hodně nervózní, ale taky vím, že to zvládneš. Obdržíte velký potlesk a kytice květin, má drahá Martine. A já... dnes ráno jsem si broukal tvou část, dokázal jsem se to naučit.

Chtěl jsem na hlaveň zbraně vyryt „Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen“, ale můj velitel žádost odmítl a dost na mě křičel. Nemám mu to za zlé – Mozart pro něj není první spojení s němčinou.