Okamžik vstupu této mapy na veřejný test se rychle blíží. Začíná poslední fázi testování mapy Města duchů. Zjistili jsme, jak by měla vypadat hra na této mapě. Nyní chce Wargaming zkontrolovat rovnováhu týmů a směrů bitvy tím, že se v případě potřeby provedou změny. Když se s tímto úkolem zabývají, budou muset vývojáři dokončit práce a pak bude mapa připravena ke vstupu na servery.

Město duchů

Jak se město změnilo?

  • Město se vyvinulo, ale obecné předpoklady zůstaly stejné, důraz byl kladen na centrální část mapy a její symetrii, jako v týmových bojích.
  • Město se zvětšilo (1000 × 1000), aby nabídlo něco pro každý typ vozidel.
  • Ve staré verzi mapy se nejvíce bojovalo mezi městskými budovami, které zvýhodňovaly mobilní, dobře obrněné vozy. V nové verzi přidali speciálně navržené překážky pro další typy vozidel.
  • Městské budovy zaujímají střed mapy. Je to místo, kde se bojuje v malých vzdálenostech, vhodných pro těžké tanky, střední tanky a tvrdé stíhače tanku. Budovy blokují většinu možných pozic pro střelbu do boku, ale ne všechny, takže při přesouvání do útoku buďte opatrní.
  • Západní část mapy je určena jako aréna pro lehké a mobilní tanky. Buďte aktivní a agilní, pohybujte se vpřed a rozhodněte, jakým směrem se bude bitva vyvíjet. Odtud můžete prohlédnout nepřátelskou základnu nebo zamknout protivníky ve městě a nabídnout svým spojencům potřebnou podporu proti střelbě a zároveň rozptylovat pozornost vašich nepřátel.
  • Východní část města je určena pro jemnější stroje. Je to otevřená oblast, spíše obranná, než útočná. Jsou zde dobré pozice pro stíhače tanků.
  • Na severním a jižním konci mapy najdete pozice pro TD, nachází se zde mnoho křovin a polních krytů. Odtud můžete podporovat své spojence nebo zničit nejvíce agresivní soupeře.