Během testování další aktualizace je nutné odstranit problémy které znepříjemňují hru. Pojďme se podívat na změny, které Wargaming připravuje v dalším balíčku pravidelných aktualizací.

  • HD Mapy: 3 mapy byly upraveny ale se mohl plně využít nový grafický engine.
  • Imperiální hranice: tato mapa bude k dispozici pro souboje tanku IV-X tieru.
  • Předměstí: tato mapa bude k dispozici pro souboje tanku IV-VI tieru.
  • Dálnice: tato mapa bude k dispozici pro souboje tanku IV-X tieru.

 

  • Vyladění map: Overlord, Sand River, Paříž, Ruinberg a Redshire byly změněny tak, aby byly ve hře vyrovnané a zábavnější.

Boti ve World of Tanks

Některé servery (například LATAM) mají problémy s dlouhou čekací dobou pro vstup do bitvy, zejména na nižších tierech. Aby byla zkrácena čekací doba ve frontě, byla zavedena vozidla, která budou řízena počítačem. WG chce tuto mechaniku vyzkoušet na test serveru.

Budou ovládat I-V tanky a budete je moci potkat pouze na vybraných mapách. Rozpoznáte je tím, že na začátku a na konci bitvy se u přezdívky objeví znak dvojtečky a vedle se objeví speciální odznak.

Zatímco mechanika bude k dispozici všem na testovacím serveru verze 1.2, AI bude představena na serveru LATAM NA. Je také plánováno přidání těchto robotů na australský server. Na serverech EU, RU, APAC a US NA není potřeba něco takového zavádět.

 

Dostupné tiery I-V
Maximální množství botů na tým 3
Čekací doba 20 s než systém zařadí do hry bota
Jak rozlišit bota Dvojtečka a zvláštní odznak
Dostupné pro mapy
Karelie, Prokhorovka, Doly, Redshire, Stepy, Rybářský přístav, Ensk, Lakeville, Ruinberg, Murovanka, Erlenberg, Siegfriedova linie, Cliffy, Písečná řeka, El Hallouf, Letiště, Horský průsmyk, Mannerheimova linie, Ledovec, Východní pobřeží, Overlord

Změny v osobních misích

V případě osobních bojových misí v operaci na Objekt 279 (e) se objevilo nové tlačítko "Pause":

Toto tlačítko umožňuje pozastavení úlohy, po kterém se pokrok nebude brát v úvahu, dokud hráč nezačne úlohu. To umožní hráčům, aby se nebáli ztrácet svůj pokrok, pokud si chtějí od nějakých úkolů odpočinout.


Vylepšení obrazovky s odměnami

Přidány ceny za 10. ročník globální mapy.

Výstupní menu hry bylo přepracováno.