Tentokrát pro vás máme několik pěkných fotografií a současné charakteristiky německého těžkého tanku VK 75.01 (K). O tomto stroji jsme psali již několikrát, naposledy, když se objevil na Supertest serveru. Od té doby se jeho vlastnosti příliš nezměnily. Původní článek můžete najít zde.

Vlastnosti tanku VK 75.01 (K)

VK 75.01 (K) bude prémiový tank na osmém tieru a bude se herně velice podobat legendárnímu tanku VK 45.02 b, který momentálně patří mezi nejpancéřovanější stroje ve hře a zároveň je typickým zástupcem herního stylu tanků s kolmým pancířem a věží umístěnou v zadní části korby. 

VK 75.01 (K) bude vynikat v bojích v zastavěných oblastech, kde budete moci využít budov a terénu ke schování bočních částí a taky spodního plátu. Nenechte se ale zmýlit. Tento stroj se na svůj tier a váhu pyšní skvělou obratností, takže jej nebude tak jednoduché obkroužit a poslat střely na jeho slabá místa. VK 75.01 (K) je velice zajímavý stroj, bohužel je opět na osmém tieru, takže čím vyšší tiery proti němu budou stát, tím budou mít menší problém s prostřelením jeho pancíře. Koupě to bude jistě zajímavá, nicméně pokud nejste fanoušci podobných tanků, nedoporučil bych vám ji.