Máme zde zajímavý standardní přehled nově přidaných vozidel do hry během poslední aktualizace s označením 1.6. Většina těchto tanků byla do hry přidána, aby je mohli vyvolení hráči testovat. Jedná se hráče supertestu, nebo spolupracovníky Wargamingu.

A43 BP

Tento stroj je další verzí tanku Black Prince, která byla vyvinuta v letech 1943-1945 podle tanků Churchill. A43 měl prodloužený trup umožňující sestavení věže s instalovaným kvalitním dělem. Celkem bylo v letech 1944 až 1945 vyrobeno šest prototypů tohoto vozidla. Několik strojů prošlo zkouškami, ale nikdy se boje nezúčastnily.

Tank rozhodně potěší fanoušky tanků Churchill, nebo Black Prince, jedná se totiž jejich prémiovou kopii. Díky tomu na něm můžete čekat jak kvalitní pacníř, tak zábavné rychlopalné dělo. Bohužel i tu pomalost si tento tank převzal od svých vzorů.

TL-1 LPC

Konstrukce tohoto tanku byla vyvinuta v červnu 1954. Na základě nejnovějších technologií a s dlouhým konstrukčním cyklem mělo toto vozidlo nahradit model tanku M48. Práce na projektu pokračovaly až do ledna 1955 a prvky určené pro něj byly později použity v projektu T95.

Tento stroj odpovídá klasickému hernímu stylu amerických tanků. Kvalitní pancéřovaná věž, dobrá deprese děla a průměrný kanón.

M48 Räumpanzer

Předchůdce strojírenských vozidel vyvinutých na základě poválečného amerického středního tanku M48. Tato vozidla vybavená radlicí M8A1 vstoupila do služby v technických odděleních Bundesweru a byla používána až do konce devadesátých let v rezervních silách, ale s demontovanými děly. Ve spolkové zemi vstoupilo do služby celkem 53 těchto vozidel.

Jedná se asi o nejzajímavější vozidlo z těchto testovaných tanků a to hlavně díky radlici v přední části.

E 75 TS

Další upravený již existující stroj. Jedná se o jeden z projektů dalšího vývoje a modernizace tanku E 75. Byly plánovány instalace benzínového motoru s turbínou a lité věže s kryty. Tento tank existoval pouze na papíře. Tvůrci měli nakonec obavy z jeho spolehlivosti, která se rovněž týkala benzínového motoru.

T54E2

Konstrukce nového středního tanku, který nahradil M48, začala na počátku padesátých let. Byl postaven jeden prototyp. V roce 1957 byl projekt přerušen ve prospěch tanku T95. Vozidlo nikdy nevstoupilo do služby. 

AE Phase I

Tento stroj čeká netrpělivě na příchod další fáze frontové linie, kdy jej budou moci získat první hráči. AE bylo vyvinuto v roce 1951. Výhodou čtyřpásového vozidla byla schopnost pokračovat v jízdě, i když byly poškozeny dva pásy, a také schopnost namontovat mantlet děla s velkým průměrem. Po přezkoumání projektu byla společnost Associated Engineers Inc. požádána pro vytvoření druhé verze s jiným sledovaným pohonným systémem a jedním pohonem na každé straně. Projek se objevil pouze na papíře.

Objekt 777 II degradován na úroveň IX

Objekt 777 je unikátní konstrukce těžkých tanků. Vozidlo bylo vyvinuto v továrně Čeljabinsk Kirova. V roce 1953 byly vytvořeny projektové plány a postaveno demonstrační vozidlo. Prototyp měl mít litý trup a usměrněnou věž. Měl být vybaven dělem M-62-T2 122 mm. Práce na projektu nepokračovaly a Objekt 777 nikdy nevstoupil do sériové výroby nebo služeb.