Přímo z oficiálního Youtube kanálu World of Tanks zde máme video, které nám přínáší informace o testované aktualizaci. Změny sice nejsou tak obrovské, jak tomu je na Sandboxu, i tak stojí za povšimnutí. Změny na Sandboxu se do hry nemusí vůbec dostat, zatímco změny v aktualizaci na veřejném testu se do hry dostanu velice pravděpodobně.

Během testu uvidíte upřesněné statistiky relací a denní osobní mise, které nahradí zásluhy o odměny, máte zde jedinečnou možnost otestovat si příští sezónu hodnocených bitev.

Během Společného testu aktualizace 1.8 budete mít příležitost stát se prvními, kdo vyzkouší denní zadání, která po vydání aktualizace nahradí odměny za zásluhy. Nový systém vás bude motivovat ke zdokonalování vašich bojových schopností, protože vaše zkušenosti z náhodných bitev obohatí neustálým přísunem užitečných odměn.

Každý den budou k dispozici tři zadání s různými úrovněmi obtížnosti: snadné, normální a těžké. Podmínky a odměny za jejich splnění budou zobrazeny ve vaší garáži. Všechna zadání lze plnit souběžně, přičemž množství a hodnota odměn se budou postupně zvyšovat v závislosti na obtížnosti podmínek.