Velmi zajímavým vozidlem, které se objeví v následující aktualizaci je britská želva Turtle Mk. I. Název tohoto tanku opravdu sedí, jelikož tento stíhač je taková plížící se pevnost. Bohužel vzhledem k rychlosti tohoto stroje jej budete asi nenávidět, je opravdu pomalý. Turtle dokáže vyvinout rychlost pouze 20 Km/h, nicméně obratnost tohoto stroje tak špatná není. Samozřejmě jako ostatní britské stíhače tanků vyniká slušným pancířem a hlavně skvělým, přesným rychlopalným dělem.

Dělo tanku je to, co nás hlavně zajímá. Alfa poškození je 330, což je na tento osmý tier slušné. Průměrná průbojnost na základní munici je 224 mm, což by vám mělo stačit na většinu strojů, se kterými se Želva potká. Pokud byste snad měli mít nějaké problémy, jednoduše přebijete na prémiovou munici. Vždyť doba přebíjení je pouhých 6.3 sekund. Takto rychlé přebíjení vám umožňuje vystřelit průměrně více než devět ran za minutu, což je přes 3000 poškození. Dělo rovněž zaměřuje velice rychle, což jen podtrhuje možnost rychlopalného stroje.

Pokud byste chtěli vědět, jak tento stroj hrát, doporučujeme neukazovat se s ním na otevřeném prostranství, pokud ale budete muset vystrčit nos z města, snažte se zůstat neodhaleni. Jestliže zůstanete v zastavěných částech, budete se cítit jako doma a kralovat na bojišti.

Níže je několik fotografií a charakteristik vozidla.

Vlastnosti stíhače tanků Turtle Mk. I

Ikona Turtle Mk. I

Turtle Mk. I na bitevním poli